1 liga skupina A- 3 sraz-tentokrát v Buštěhradě

V sobotu 20.1.2018 se konal další sraz 1 ligy mládeže skupina A. Tentokrát jsme vyráželi do Buštěhradu. Sníh si s naší psychikou pohrával, ale na místo jsme dorazili všichni včas. Změna v sestavě na 3 a 4 šachovnice stavěli do role favoritů jak tým se kterým jsme hráli dopoledne Buštěhrad A, tak i odpoledního soupeře Buštěhrad B. Sestava pro třetí sraz podle šachovnic : Štěpán Dolenský, Michal Stejskal, Kryštof Kos, Daniel Jína, Filip Dolenský, Adam David. Dopolední partie se protáhly až přes poledne a rozhodující partii dohrával Adam. Nakonec soupeře zdolal a remíza s Buštěhradem A nám vlila naděje na vyrovnaný zápas odpoledne. Poté byla pauza na oběd a ta se protáhla, ale začínalo se hrát dle propozic v 15 hodin.

Bohužel už na naše hráče přicházela únava z cesty a soupeři byly nakonec nad naše síly. Chyběl kousek k remíze, ale i prohra 2,5-3,5 nás udržela na průběžném 4 místě. Křest ohněm statečně zdolali Kryštof i Daniel a věříme, že do budoucna budou platnou oporou našeho týmu.

 

Když jsme vyjížděli vycházelo slunce a když jsme dohrávali, lampa už svítila. Návrat domu byl v nočních hodinách.

Výsledky :http://www.chess.cz/soutez/2024/