Úspěšný vstup do nového ročníku 1. ligy mládeže

Úspěšný vstup do nového ročníku 1. ligy mládeže

Skvěle vstoupilo naše mládežnické družstvo do nového ročníku ligové soutěže. 
Nastupujeme ve změněné sestavě :
Dolenský Filip, Macháček Oldřich, Harcuba Adam, Přenosil Julián, Dolenský Štěpán, David Adam
základní sestavu doplňují : Porš Jaroslav, Machačka Petr, Grešl Roman, Jína Daniel, Hradecká Nicol
 
V sobotu 6 a v neděli 7.10.2018 začala 1 liga mládeže s naší účastí v Karlových Varech. 
Vzdálenost pro nás byla opět největším soupeřem. Báli jsme se únavy dětí, protože většina vstávala kolem 5-6 hodiny. Spolu s trenéry Milanem a Jirkou dorazili na místo krátce po 9té hodině. V sobotu se hráli dvě kola. První kolo se hrálo s ŠK DDM Postoloprty. Náš tým na soupeře vlétl a krátce po 13 hodině odcházely děti na oběd s výhrou  5,5 :0,5 a prvními 3 body za výhru. Po obědě nás čekal silný protivník Šachový klub Karlovy Vary. Naši kluci se však nezalekli a výsledek byl 5:1 pro Libštát. A to mohl být výsledek ještě výraznější, za stavu 4: 0 byly 2 remízy pro soupeře dárkem. 
 V neděli začínalo 3.kolo již v 9:00 a soupeřem nám byli favorizovaní borci z Ústí nad Labem. Před výkonem našich hráčů lze jen smeknout, protože výsledek 5 :1 v náš prospěch je famózní a jen dokazuje obrovskou týmovou práci. Krátce po obědě jsme narazili na dalšího favorita, Litoměřice. Výsledek 3 : 3 zaručil fantastickou 2. příčku před dalšími ligovými boji. 
Pochválit je nutné všechny naše kluky.. Olda, Julián, Štěpán a Adam David získali, 3,5 bodu ze 4 možných, Adam Harcuba 3 ze 4 a výborně hrál na nejtěžší 1.šachovnici Filip Dolenský.