Turnaj – O přeborníka města Turnova

Turnaj byl rozdělen opět do 4 výkonnostních skupin. Milé překvapení bylo v počtu nováčku na tomto turnaji.

Nejvíce našich účastníků bylo ve skupině A. Bronzovou medaily a opravdu parádní šachový přehled a výkon předvedl Štěpán Dolenský. Jeho hře tentokrát nevadilo ani rapidové tempo. Bohužel kdo měl s tempem turnaje problém, byl překvapivě Filip. Filip prohrával na čas a je vidět, že časté střídání tempa u dětí moc neprospívá.8 místo je pro Filipa spíše zklamáním. Do první desítky se ale vešli dobře hrající Olda Macháček-jeho hra mu vynesla 5 místo. Adam David skončil hned v závěsu 6 a krásně se rozehrál na MČR do 10 let. Petr Machačka a Petr Čermák ukázali, že šachy umí, ale nezadařilo se podle plánu.

Ve třetí skupině si zahráli hned 4 naši hráči: Jína Daniel, Grešl Roman, Salava Filip a Vondra Ladislav. Nejlépe se vedlo Danielovi a při troše štěstí mohl turnaj i vyhrál. Bohužel 2 partie rozhodli o konečném 7 místě. Ostatní kluci hráli dobře.

A pozor!!!NA řadu přichází 4 skupina, kterou je potřeba velice pochválit. Jsou to naši nováčci Frank Michal, Klobouček Miroslav, Kubíček Josef, Dolenský Daniel. Tito borci mají odehráno opravdu jen málo hodin v tréninku a předvedli opravdu velice dobrý výkon. 9 místo Franka Michala a 25 místo Kloboučka Miroslava, je příslibem pro tým.Kluci se moc snažili a všem GRATULUJEME!!!!

výsledky: http://chess-results.com/tnr312463.aspx?lan=5&art=0&fed=CZE&wi=821